Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

VALEČ 2017 - základní informace
 

Vezměte si s sebou prosím i obuv do tělocvičny!!!

 

Může se stát, že jedna skupina bude hrát v tělocvičně.

Fotky z letošního tunaje můžete shlédnout ZDE.

Volejbalové turnaje ve Valči mají dlouhou tradici. V letošním roce budeme pořádat již 31. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev.
Soutěž bývá tradičně dobře obsazena, sjíždí se k nám družstva z velkého okolí a tak se soutěžící mohou těšit na dobré zápasy.
 
Letošní turnaj bude v sobotu 6.května

Všeobecné podmínky: 

  • V družstvu musí být minimálně dvě hráčky!!! toto je změna proti minulým ročníkům
  • Družstvo musí být 6-ti členné 
  • Družstvo se musí přihlásit do stanoveného data (3.5.2017)
  • Registrační poplatek 100,-/hráče se hradí na místě v rámci prezence
  • V rámci poplatku obdrží hráč občerstvení
  • Herní systém turnaje bude zvolen na místě, podle počtu registrovaných družstev
  • Hraje se podle mezinárodních platných pravidel volejbalu
  • První tři týmy ve výsledném pořadí obdrží drobné ceny
  • Pro vítěze věnuje cenu firma JARI AGRO s.r.o.,  krocan
  • Opět se bude hrát na kurtech s umělým povrchem (fara, škola, u Valů)
  • Sraz týmů u sokolovny 
  • Změny podmínek pořadatelem vyhrazeny
     

Program:        6.5.2016 - SOBOTA

  • 8:00 - 8:20  Prezence (bude probíhat u sokolovny)
  • 8:20 - 8:40  Zahájení a rozlosování družstev
  • 8:45 -          Zápasy základních skupin
  • asi v 17:00   Finálový zápas a ukončení turnaje 

Přihlášené týmy 2017

1. Náměšť - Martin Kabátník kabatnikm@volny.cz

2. ŠamaniKarel Dobrovolný  karlikkarlik@email.cz

3. Mohelno David Hlaváč david.hlavac@googlemail.com

4. Mazec - Saša Mikoczy amikoczy@otenergy.eu

5. Twister - Jiří Doležal dolezal.jirik@tiscali.cz

6. Jemnice  Radek Svítil  721271120

7. Weverky Scotty scottymcblack@gmail.com

 

 

Přihlášené týmy 2016

1. Šufani Velké Meziříčí sufani@email.cz

2. Mazec - Saša Mikoczy amikoczy@otenergy.eu

3. ŠamaniKarel Dobrovolný  karlikkarlik@email.cz

4. Gumídci Václav Štěbra (Scotty) Třebíč/Brno scottymcblack@gmail.com

5. Raz dva tři Bobrovsky Marek marek.bobrovsky@email.cz

6. Náměšť - Martin Kabátník kabatnikm@volny.cz

7. Vo prsa - Regina Rusová (Benešov u Boskovic) regacek@gmail.com

8. Valeč - Romana Nováková  romana.novajda@seznam.cz

9. Twister - Jiří Doležal dolezal.jirik@tiscali.cz

10. HroMo :-) David Hlaváč david.hlavac@googlemail.com

11. Našrot  ALeš Salák alessalak@seznam.cz

12. Kudrnáči  Lukáš Vokřínek vokrinekl@gmail.com

13. Jemnice  Radek Svítil  721271120

14. Banánová šestka  Jiří Kracl  jirikracl@seznam.cz

Výsledné pořadí 2015:

1. Twister

2. Našrot

3. Mazec

4. Šamani

5. Šufani

6. Náměšť

7. Gumídci

8. Vo Prsa

 

Přihlášené týmy 2015

1. Šufani Velké Meziříčí sufani@email.cz

2. Mohelno David Hlaváč david.hlavac@googlemail.com

3. Gumídci Václav Štěbra (Scotty) Třebíč/Brno scottymcblack@gmail.com

4. PoValeč - Roman Palát

5. ŠamaniKarel Dobrovolný  karlikkarlik@email.cz

6. Vo prsa - Jan Liďák  (Benešov u Boskovic) h.lidak@centrum.cz

7. Náměšť - Martin Kabátník kabatnikm@volny.cz

8. Twister - Jiří Doležal dolezal.jirik@tiscali.cz

9. Našrot - Aleš Salák

10.Mazec - Saša Mikoczy amikoczy@otenergy.eu

11.Buřiči - Tomáš Čaněk Stařeč

 

 

Výsledky 2013

1. NAŠROT

2. PADLEJ ANDĚL

3. ŽUPAFI

4. ZELENÁČI

5. NÁMĚŠŤ

 

Přihlášené týmy 2014

1. Mohelno  david.hlavac@googlemail.com

2. Šufani Velké Meziříčí lisypetr@email.cz

3. TNT Znojmo  wunsche.m@seznam.cz

4. Padlej anděl Badblood@seznam.cz

dstoupili 5. Valeč  roman.palat@envinet.cz ???

6. Náměšť  Martin Kabátník kabatnikm@volny.cz

7. Relax  Náměšť Pavel Ditrich P.Dittrich@seznam.cz

8. JamKa  Lucie Kašková ucikik@gmail.com

9. Našrot  ALeš Salák alessalak@seznam.cz

10. Šamani  Karel Dobrovolný karlikkarlik@email.cz

11.Jágrmistři - Richard Auer ra99@seznam.cz

12. Buřiči - Martin Chlubna  canek1@seznam.cz

odstoupili 13. Knedla - Pavel Roupec Roupikmb@seznam.cz

14. Zelenaci - Roman Černicky

15. Bráčci - Pavlišta sopak@atlas.cz

 

 

 

 

V roce 2013 se zúčastnily tyto týmy:

1. Mohelno  David Hlaváč david.hlavac@googlemail.com

2. TJ SOKOL Brtnice Jana Procházková janinap@seznam.cz

3. NAŠROT Aleš Salák

4. ŠAMANI

5. Nová říše

6. Náměšť

7.RELAX Náměšť

8. odsoupili   BREBERKY Těšetice Karel Tikovský karel.tikovsky@rwe.cz

9. Vojtěch Vitásek
 
10. SCOTTACI
 
11. SMAJLÍCI  Rožná Břeťa Muselík tel.606684088 e-mail mmuselikova@seznam.cz
 
12. PADLEJ ANDĚL Ondřej Matys
 
13. TWISTER  Lucie kašková  ucikik@gmail.com 
 
14. TNT ZNOJMO  Wunsche Mira; 728 24 73 44, wunsche.m@seznam.cz 
 
15. ZELENÁČI  Roman Černický

16. VALEČ Roman Palát

17. KNEDLA M. Budějovice Pavel Roupec Roupikmb@seznam.cz

18. MODŘÍ Jakub Stach klaruska609@seznam.cz

19. LVÍČATA Kamil Doležal dollek@email.cz

 

 

 

 Zašlete prosím bližší kontakty na týmy, které nemají prozatím doplněné údaje.

Adresa pro zaslání přihlášek je mcanek@seznam.cz.

 

 

 

 Výsledky 2013

1. KNEDLA

2. PADLEJ ANDĚL

3. TWISTER TŘEBÍČ

4. KUDRNÁČI BRNO

5. ŠAMANI

6.KOPYTA

7. NOVÁ ŘÍŠE

8. ZELENÁČI

9. POVALEČ

10. NAŠROT

 

Fotodokumentaci z ročníku 2011 volejbalového turnaje smíšených družstev najdete na našem "rajčeti"    zde

autor MČ

 

 Výsledné pořadí prvních osmi týmů 2010

 

5 3xSMRT -Tomáš Seiner - Brno
2 Našrot  - Aleš Salák - Valeč
  Relax - Olda - Náměšť n. Osl.
1 RadioBlue - Jirka Doležal
  Nablato - Michal Heřman  - Valeč
6 Šamani  - Karel Dobrovolný - Třebíč
3 Kopyta - Tomáš Kůrka - Třebíč
4 Mazec - Libor Tomšíček - Blatnice
8 Wewerky - Petr Doležal - Třebíč/Náměšť
7 Žraloci - Jaroslav Majerčák - Třebíč
  Čelem vzad - Hráček Tomáš - Třebíč

 

výsledky zákl. skupina

Obrazek

výsledky postupový pavouk

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Výsledky 23. ročníku 2009

 
Družstvo Pořadí
Našrot Valeč 1.
Nablato Valeč 2.
Kudlanky Mohelno 3.
Weverky Třebíč 4.
Žraloci Třebíč 5.
Relax Náměšť 6.
Pivní dieta Třebíč 7.
Kopyta Třebíč 8.
TJ Sokol Dalešice 9.

 

Sponzoři 24. ročníku

 
Díky těmto firmám,  nebo soukromým osobám se nám podařilo připravit letošní turnaj.   
občerstvení pro týmy věnovala firma

Maso Uzeniny Novák Třebíč


JARI AGRO s.r.o. Valeč


K-Tvar-Valeč Jiří Krátký


Klempířství ČI-RU Valeč

BANEX s.r.o. Valeč

MIMA výroba punčochového zboží Valeč

ČEZ a.s.


Auto KELLY

Autocentrum Vostrý Třebíč

 
Děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

 

 

 

Kontakty pro zasílání přihlášek
Adresa:  
Tělocvičná jednota Sokol Valeč

675 53 Valeč

       Aleš Salák                              Miroslav Čaněk

tel.:     604 208 410                                  tel.:     724162498

e-mail:   mcanek@seznam.cz 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA